62861. Jørgen Brynjolf (1931-1993): Komposition

Olie på lærred, sign. Brynjolf samt dateret 1966 på bagsiden. 35 x 27 (36,5 x 28,5) cm.

Varenr 62861

30 Januar 2019 19:55

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms