62641. Rokokoform armstol af mahogni og tre tilhørende salonstole, 19. årh. (4)

Betrukket med brokadestof, top udskåret med vinranker. Armstol: H. 110 B. 67 Sh. 38 cm. Salonstole: H. 101 B. 45 Sh. 46 cm.
Slitage/pletter på betræk.

Varenr 62641

6 Februar 2019 20:04

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 650 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

F16650 DKK2019-02-06 19:54
26714600 DKK2019-02-06 19:12
68550 DKK2019-02-06 11:05
22370500 DKK2019-02-06 10:09
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms