62043. Bergere med udskåret forgyldt stel

Udskåret, forgyldt stel i Louis XVI stil med bladværk, rosetter og kanneleringer, sløjfe på kopstykke. Nyere betræk af beige rustik silke med grøn stribe. Løs pude i sæde. Pæn stand.
Ryghøjde 117, bredde 77, sædehøjde ca. 50 cm

Varenr 62043

6 Februar 2019 20:06

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.200 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

196531.200 DKK2019-02-06 20:04
187231.100 DKK2019-02-06 12:55
222441.000 DKK2019-02-03 18:00
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms