62051. Engelsk Tallboy af mahogni, 19. årh.

To delt skuffemøbel med buet front, tre skuffer i underdelen og i overdelen tre store skuffer og to mindre foroven. Greb af messing. Profileret top med intarsia og drejede vaser. h. 207, b. 115, d. 53 cm
Afslag på fod, lister mangler, finerskader

Varenr 62051

6 Februar 2019 20:06

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 2.000 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3142.000 DKK2019-02-05 19:48
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms