62056. Et par armstole med mørkegrønt silkebetræk

Stel af lyst patineret, udskåret træ, cabriole ben med bladværk, tunget sarg. Betræk af mørkegrøn silke. Bredde 65, ryghøjde 97, sædehøjde 44cm. 20. årh. Betræk med skader på det ene sæde, brugsspor

Varenr 62056

6 Februar 2019 20:06

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms