60165. Iacob Haousman: Lancaster standur

Kasse af nød. Overdel med fritsiddende søjler. Kasse flankeret af 1/4-søjler. Dør med krakeleringer i finér. H: 207 cm

Varenr 60165

6 Februar 2019 20:07

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 1.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

190451.000 DKK2019-02-06 19:31
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms