62933. Sybord af mahogni med oval plade, 19. årh

Gavlben med stregintarsia og profileret fodstykke, under pladen rum med låg og åbent ruderformet midterrum. Længde 58,5, bredde 45 cm, H. 72 cm
Brugsspor, et greb på låg mangler

Varenr 62933

6 Februar 2019 20:12

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 1.200 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 800 DKK

191711.200 DKK2019-02-06 20:10
189771.100 DKK2019-02-06 20:09
24443700 DKK2019-02-06 20:05
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms