63004. Hjørneskab af mahogni, 19. årh.

Hjørneskab af mahogni med buet front, kuglefødder, skab med hylder i over og underdel, firkantet top. Højde 219 cm, dybde 69 cm

Alm. brugsslitage

Varenr 63004

6 Februar 2019 20:14

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.100 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

196531.100 DKK2019-02-06 20:12
190451.000 DKK2019-02-06 20:11
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms