63063. Rokokoform kaminur af forgyldt bronze, 19. årh.

Emaljeret urskive med arabettal og romertal. Stemplet S. Marti et Co samt Medaille de bronze. H. 34 cm. Pendul og optræksnøgle medfølger.

Varenr 63063

6 Februar 2019 20:23

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 1.800 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

228211.800 DKK2019-02-06 20:21
173901.700 DKK2019-02-06 20:19
ROLFERIKJ1.200 DKK2019-02-01 19:26
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms