61392. Et par orientalske lampeborde

Et par runde orientalske lampeborde med malet dekoration i form af blomster mv. på brunlig bund. Rund plade, buede ben. 20. årh. Dia. 41, H. 48 cm
Proveniens: Dragsholm Slot, købt på indboauktion her

Varenr 61392

6 Februar 2019 20:20

Vurdering 2200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms