61742. Hans Agersnap (1857-1925): Parti fra Munkebjerg

Olie på lærred på plade, 35,5 x 48 cm. Sign. Hans Agersnap

Varenr 61742

6 Februar 2019 20:29

Vurdering 700 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms