61735. Carl Bloch (1834-1890): Kystparti - mand betragter skibe og joller udfor kysten samt Skovvej (2)

Raderinger. Kystparti: rammemål 27 x 33 cm, tryksigneret 1884. Skovvej: 27,5 x 24 cm. Tryksign. 1881

Varenr 61735

6 Februar 2019 20:30

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK 400 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

27578400 DKK2019-02-05 19:25
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms