61735. Carl Bloch (1834-1890): Kystparti - mand betragter skibe og jolelr udfr kysten samt Skovvej (2)

Raderinger. Kystparti: rammemål 27 x 33 cm, tryksigneret 1884. Skovvej: 27,5 x 24 cm. Tryksign. 1881

Varenr 61735

6 Februar 2019 20:30

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 400 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

27578400 DKK2019-02-05 19:25
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms