61737. Ubekendt kunstner: Stueinteriør

Olie på lærred, 35 x 29 cm. Usign.

Varenr 61737

6 Februar 2019 20:30

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms