61741. Hans Knudsen (1865-1947): Landskab med gård og hus

Olie på lærred, 29 x 38 cm. Sign. HK 1913

Varenr 61741

6 Februar 2019 20:31

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms