62566. Ubekendt kunstner: Landskab med figurer ved en vandmølle

Olie på lærred, sign. PN på sten i forgrunden. Ca. 1900. 70 x 54,5 cm

Varenr 62566

6 Februar 2019 20:33

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms