62762. Ubekendt kunstner: Portræt af kvinde i fjerprydet hat

Portræt i Joshua Reynolds stil af kvinde i rød kjole og med stor hat med rødt bånd og fjer. Olie på lærred, 19. årh., Usigneret. 80 x 65 cm. Etiket fra parisisk møbelmagasin på bagsiden

Varenr 62762

6 Februar 2019 20:34

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms