61205. Carl Bartsch (1829-1908): "Parti fra Silkeborgsøerne"

Akvarel på papir, sign. C. Bartsch. 20 x 27 (28 x 35) cm.

Varenr 61205

6 Februar 2019 20:34

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms