62883. Ubekendt kunstner: Borgruin på ø

Akvarel. Rammemål: 44 x 57 cm. Usign.

Varenr 62883

6 Februar 2019 20:35

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms