52865. C. F. Aagaard (1833-1895): Landskab med græssende køer og hest

Olie på lærred, 51,5 x 80,5 cm. Sign. C. F. Aagaard Æbelø 21. Maj 18

Varenr 52865

6 Februar 2019 20:36

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms