62932. Carl H. Fischer: Opstilling med roser i blå vase, bøger og gult klæde

Olie på lærred. Sign. Carl H. Fischer. 72 x 80 cm

Varenr 62932

6 Februar 2019 20:37

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms