62962. Ubekendt kunstner: Skovsø

Olie på pap, 17,5 x 24 cm. Usign.

Varenr 62962

6 Februar 2019 20:37

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 600 DKK

18204300 DKK2019-02-06 20:07
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms