62963. Joachim Skovgaard (1856-1933): Nordsjællandsk landskab

Olie på lærred, 20,5 x 25,5 cm. Sign. Joachim S. 1878

Varenr 62963

6 Februar 2019 20:38

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 2.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2019-02-06 11:15
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms