62963. Joachim Skovgaard (1856-1933): Nordsjællandsk landskab

Olie på lærred, 20,5 x 25,5 cm. Sign. Joachim S. 1878

Varenr 62963

6 Februar 2019 20:38

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 2.000 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2019-02-06 11:15
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms