62964. Otto Thiele (1870-1955): Gadesceneri

Olie på lærred, 59 x 48 cm. Sign. Otto Thiele

Varenr 62964

6 Februar 2019 20:38

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 950 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

27589950 DKK2019-02-06 19:00
340900 DKK2019-02-06 11:15
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms