62964. Otto Thiele (1870-1955): Gadesceneri

Olie på lærred, 59 x 48 cm. Sign. Otto Thiele

Varenr 62964

6 Februar 2019 20:38

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 950 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

27589950 DKK2019-02-06 19:00
340900 DKK2019-02-06 11:15
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms