62068. Svend Sinding Christensen (1898-1980): Havneparti med fiskekuttere

Olie på lærred, sign. SSC. 28 x 38 (35 x 45) cm.

Varenr 62068

6 Februar 2019 20:39

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms