62069. Ubekendt kunstner: Stråtækte huse og personer ved søbred

Olie på lærred, sign. monogram samt dateret 89.
Krakeleringer.

Varenr 62069

6 Februar 2019 20:39

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24276400 DKK2019-02-06 18:54
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms