61469. Louise Ravn Hansen: Landskab med træer ved en sø

Olie på lærred, 35 x 43 cm. Usign. Betgenet på blændrammen Louise Ravn Hansen.
Trænger til rens, ramme fugtskadet på ene side

Varenr 61469

6 Februar 2019 20:39

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms