62969. Ubekendt kunstner: Madonna med barn

Olie på lærred, 133 x 98 cm. Usign.

Varenr 62969

6 Februar 2019 20:40

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms