62970. Ubekendt kunstner: Ung kvinde med cello

Olie på lærred, 113 x 94 cm. Usign.

Varenr 62970

6 Februar 2019 20:41

Vurdering 1800 DKK

4815900 DKK2019-02-06 20:00
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms