63025. Ubekendt kunstner: Kystparti

Olie på plade, 18 x 20 cm. Sign. R. Vigela? På blændramme: Spansk maler. Gave fra Aage Valentin Møller

Varenr 63025

6 Februar 2019 20:42

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK 325 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 600 DKK

24325 DKK2019-02-06 13:14
SSJK300 DKK2019-01-30 13:12
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms