63025. Ubekendt kunstner: Kystparti

Olie på plade, 18 x 20 cm. Sign. R. Vigela? På blændramme: Spansk maler. Gave fra Aage Valentin Møller

Varenr 63025

6 Februar 2019 20:42

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 325 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 600 DKK

24325 DKK2019-02-06 13:14
SSJK300 DKK2019-01-30 13:12
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms