63029. H. W. Laursen: Blomster (2)

Akvareller. Rammemål 52,5 x 35 cm. Sign. H. W. Laursen 28

Varenr 63029

6 Februar 2019 20:43

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 600 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

SSJK600 DKK2019-01-30 12:57
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms