63029. H. W. Laursen: Blomster (2)

Akvareller. Rammemål 52,5 x 35 cm. Sign. H. W. Laursen 28

Varenr 63029

6 Februar 2019 20:43

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 600 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

SSJK600 DKK2019-01-30 12:57
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms