63008. Ubekendt kunstner: Portræt af ung mand i jakke og skjorte med guldknapper, i halsen diamantbroche

Olie på lærred, usigneret. Betegnet "Kgl. skuespiller Kragh" på bagsiden. 47 x 39 cm. I samtidig forgyldt ramme

Varenr 63008

6 Februar 2019 20:44

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 1.700 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

X3ETNC1.700 DKK2019-02-06 19:08
12271.600 DKK2019-02-06 18:00
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms