63031. Toivo Gideon Tuhkanen: Savværk ved Ammakoski

Olie på lærred, sign. samt betegnet på bagsiden. 66 x 66 cm

Varenr 63031

6 Februar 2019 20:45

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms