63042. K. Drews: Opstilling med egeløvslebet glas, vase og diverse frugter

Olie på lærred, 30 x 30 cm. Sign. K. Drews

Varenr 63042

6 Februar 2019 20:45

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 500 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20XPQ535500 DKK2019-02-06 20:19
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms