63045. Ubekendt kunstner: Fra Campagnen

Olie på pap, 23 x 32 cm. Sign. Armington (B)?

Varenr 63045

6 Februar 2019 20:46

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms