63050. Niels Wiwel (1855-1914): Interiør med mand ved ildsted

Olie på plade, 21,5 x 15,5 cm. Sign. N. Wiwel 1879

Varenr 63050

6 Februar 2019 20:47

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms