63073. Luplau Janssen (1869-1927): Portræt af biskop i Viborg Johannes Gøtzsche

Afbilledet i bispekåbe, siddende i trekvartfigur. Sign. Luplau Janssen 1925, olie på lærred. 69 x 60 cm

Varenr 63073

6 Februar 2019 20:48

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms