63075. Luplau Janssen (1869-1927): Sommerdag ved bispegården i Viborg

Olie på lærred. Sign. Luplau Janssen. 50 x 49 cm

Varenr 63075

6 Februar 2019 20:49

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms