62491. Ubekendt kunstner: Landskab med figurer på en vej, i baggrunden et hus, 19. årh.

Maleri, olie på lærred, forgyldt ramme. Signeret monogram CH 1884. 24 x 31 cm. Nyere ramme. Krakeleringer

Varenr 62491

6 Februar 2019 20:51

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms