62071. Pierre Franc Lamy (1855-1919): "November"

Olie på lærred, sign. P. Franc Lamy samt dateret 1900. 105 x 131 (116 x 142) cm.
Enkelte små sømhuller nederst på lærred.

Varenr 62071

6 Februar 2019 20:51

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 2.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

246652.000 DKK2019-02-06 19:26
36151.900 DKK2019-02-06 19:19
3401.600 DKK2019-02-06 11:21
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms