63057. Svend Lindhart (1898-1989): Dådyr

Figur i form af dådyr, af okseblodsglaseret lertøj. sign. Sv. Lindhart samt dateret 1944. H. 33 cm.
Lille glasurafspring på ene øre.

Varenr 63057

6 Februar 2019 21:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 850 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

4815850 DKK2019-02-06 20:01
21236800 DKK2019-02-05 13:18
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms