62311. Skål af sølv

Tresidet høj skål med buet kant, på rund fod. H. dia. 11,7 cm. Stemplet kronet CC Denmark sterling 925S. Vægt ca. 177g
Lettere ridser indvendigt

Varenr 62311

6 Februar 2019 21:06

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20640400 DKK2019-01-30 18:41
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms