52583. Jan Hällfors (f. 1951): Komposition

Olie på lærred. Sign. monogram og dateret 05 på bagsiden.
106 x 186 cm.

Varenr 52583

6 Februar 2019 19:44

Hammerslag28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 2.400 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

IGDLOO2.400 DKK2019-02-05 10:05
210892.200 DKK2019-02-01 06:51
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms