61395. Fridtjof Johansen (f. 1939): Litografi

Litografi 1109/2000, sign. samt dateret 89.
Indrammet 60 x 53 cm.

Varenr 61395

6 Februar 2019 19:44

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms