61198. Lene Noer (f. 1951): Opstillinger med æbler. Tre akvareller (3)

Akvarel på papir, sign. samt dateret 87. 14 x 19 (22,5 x 31,5) cm.

Varenr 61198

6 Februar 2019 19:45

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 400 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 800 DKK

340400 DKK2019-02-06 11:06
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms