62626. Victor Brockdorff (1911-1992): Havneparti

Litografi 79/100, sign. Victor Brockdorff samt dateret 55.

Varenr 62626

6 Februar 2019 19:45

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 350 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK

Vurdering 600 DKK

27685350 DKK2019-02-06 19:41
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms