62626. Victor Brockdorff (1911-1992): Havneparti

Litografi 79/100, sign. Victor Brockdorff samt dateret 55.

Varenr 62626

6 Februar 2019 19:45

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 350 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 600 DKK

27685350 DKK2019-02-06 19:41
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms