61982. Teodor Bok (f. 1947): Skulptur

Sign. Teodor Bok samt dateret 2005. H. 14 L. 20 B. 11,5 cm.

Varenr 61982

6 Februar 2019 19:47

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms