61601. Finn Mickelborg og Erik Meltofte: To litografier (2)

Finn Mickelborg Komposition, sign. Finn Mickelborg 76 71/99, lysmål 46 x 63,5 cm. Erik Meltofte, komposition med cirkler, sign Erik Meltofte 76 23/30. Lysmål 41 x 41. Begge indrammede

Varenr 61601

6 Februar 2019 19:48

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms