62995. I Wayan Sudarna Putra (f. 1976, Indonesien): Komposition

Olie på lærred, sign. på bagsiden Sudarna Ubud Bali 1998. 120 x 90 cm

Varenr 62995

6 Februar 2019 19:49

Vurdering 5000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms