62998. Dan Ray: Komposition

Maleri, olie på lærred, sign. Ray og på bagsiden Dan Ray #6/81. 80 x 70 cm

Varenr 62998

6 Februar 2019 19:50

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 400 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4165400 DKK2019-01-30 13:58
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms