62999. Poul Janus Ipsen: "Still life"

Litografi i farver, sign. Poul Janus Ipsen 68/100. Papirmål 86 x 60 cm

Varenr 62999

6 Februar 2019 19:51

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms